Fashion Fillimi

Si të veshim fustanet verore me çizme

15/05/2018

Ndoshta për disa vajza “fashioniste” ardhja e pranverës dhe e verës është një lajm i keq, pasi mendojnë se janë të detyruara që të heqin çizmet nga gardëroba e tyre, por më lejoni t’ju them që e kanë gabim. Shtëpitë e modës, firmat më të njohura, si dhe blogeret më të famshme po na thonë të gjithë njëzëri: “Po, mund t’i vishni çizmet edhe në verë.” Disa mund të kenë “frikë” t’i veshin çizmet në verë, pasi mendojnë se janë jashtë sezonit, por mos u shqetësoni për këtë, pasi në botën e modës nuk ekzistojnë këto rregulla.

Çizmet janë gjithmonë shumë stil dhe trend. Për këtë sezon ju mund t’i kombinoni ato me një fustan veror me lule.

Një gjë është e sigurt: të veshësh fustan, kryesisht fustan me lule që është edhe trendi i momentit për t’u kombinuar çizme, të bën të dukesh plot stil dhe njëkohësisht shumë bukur.

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: