all Fillimi Style

MFW Last look Dsquared2

26/03/2016

Look no. 6 for Dsquared
Kjo pamje është edhe një ndër të parapëlqyerat e mia për këtë javë mode. Xhaketën
militare të Dsquared, vendosa ta kombinoja me një fund “tutu” për ta thyer stilin
dhe për ta sjellë pak më ndryshe, pak më të çmendur dhe vajzëror.
IMG_6954 _____

IMG_7017 _____

IMG_6985 _____

IMG_6946 _____

IMG_6944 _____

IMG_6939 _____

IMG_6927 _____

IMG_6925 _____

Xhaketa: Dsquared2
Fundi: Alice & Olivia
Çanta: Saint Laurent
Sandalet: Alexander Mcqueen
Syzet: Celine

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: