Browsing Tag

Balmain

all Diary

FEELING LIKE ALICE IN WONDERLAND

04/12/2015

Ndonjëherë, të gjithë zhytemi në mendimet tona më të thella dhe mendojmë për detaje (ndoshta edhe të parëndësishme) të jetës. Shpesh analizojmë situata të ndryshme të saj, zhytemi në imagjinata nga më të thellat dhe ndoshta imagjinata është një urë e lidhjes me pavetëdijen tonë, ku, të gjithë, gjejmë një miks ndjenjash dhe ëndrrash të bukura, por ndonjëherë edhe jo të bukura. Megjithatë, kjo është e bukura e jetës. Mua gjithmonë më ka pëlqyer koha që kaloj me veten në…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

all Style

Balmain look for Balmain show

06/10/2015

Një ndër markat e mia më të preferuara në fushën e modës është Balmain, me luksin dhe elegancën që tejçon në veshjet e veta. Kam adhuruar gjithmonë çdo sfilatë të tyre dhe veshjet i njoh shumë mirë. Kombinimet fantastike të Oliver Rousteing, sidomos në sfilatën e shkuar, veshjet e së cilës ndodhen tani në dyqane dhe na kujtojnë vitet `40 të jazz-it, janë plot thekë dhe dominim ngjyrash. Këtë vit, në sfilatë dominonin modelet ekstravagante, por në ngjyra më të…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi