Fashion Fillimi News

Besojmë se kemi gjetur burimin kryesor të frymëzimit për Kim Kardhashian

31/10/2017

Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në botë. Me një numër ndjekësish në rrjetet sociale, që kalon edhe popullsinë e Mbretërisë së Bashkuar, askush nuk mund ta mohojë që ajo ka ndikim te masat dhe për pasojë, nuk është për t’u habitur që gjithnjë e më shumë femra në mbarë botën përpiqen ta kopjojnë atë.

Stili i Kim Kardashianit forcohet çdo ditë e më shumë

Por ku frymëzohet Kimi për stilin e saj? Në fakt, ajo ndjek hapat e legjendave të mëdha. Ne mendojmë se e kemi gjetur se kush e frymëzon atë për sa i përket veshjeve dhe këtu nuk e kemi fjalën vetëm për veshjet e Hallouinit.

LEGJENDARJA AALIYAH! Më shumë sesa një femër

Mbrëmjen e së shtunës, për Hallouin, Kimi shpërndau videon “Try again”, ku ishte veshur si e ndjera dhe e madhja Aaliyah. Në postim, ajo shkruante: “Tema ime për Hallouin këtë vit është: IKONAT! Dua të nderoj disa nga ikonat e mia të preferuara!

P.s: Aaliyah ka shërbyer si burim frymëzimi edhe për figura të tjera të industrisë së spektaklit, si: Rihana, Selena Gomez, Zendaya etj.

 

Më poshtë mund të shihni një veshje të ngjashme të Kim Kardashianit dhe do të jeni edhe ju dakord me përfundimin që kemi nxjerrë ne.

 

 

Aaliyah – Are You That Somebody

50ffe894-cebb-455b-8195-68dfbb38687e

43527b00-fdbf-4e6c-8e48-b0c5012b13c5

 

The Oversize Jacket!

 

 

Aaliyah – We Need A Resolution

 

 

Wet Look Inspiration!

 

 

Lace Outfit

aaliyah-style-11-480x0-c-default

kim-kardashian-sheer-maternity-lace-dress

 

 

Street Style Look

 

 

She also uses same materials 

 

 

Army Pants

 

 

Cotton Tiny Shirt

 

 

Aaliyah – More than woman

 

 

Aaliyah- Try Again

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: