Monthly Archives

Dhjetor 2016

all Fillimi Style Video

3 ways to wear my Vetements boots

16/12/2016

Ata që më njohin prej një kohe të gjatë apo edhe ju miq që keni ndjekur postimet e mia, tashmë e dini që jam një fanse e çmendur e muzikës rok dhe metal. Si e tillë, adhuroj edhe veshjet që i përshtaten stilit rok. Dikur, në adoleshencë, vishesha komplet rok, mbaja flokë me fije punk, në ngjyrë çiklaminë dhe këpucë të çuditshme, por duke u rritur dhe duke pasur angazhime të tjera, veshja ndryshoi sadopak, duke u ndërthurur shpeshherë edhe…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

all Diary Fillimi

Po vjen Babagjyshi!

09/12/2016

Krishtlindja, ndër shumë kuptimet e saj, përfaqëson kohën e kaluar me familjen dhe të afërmit. E ku ka më mirë sesa të mblidhemi të gjithë bashkë, në një dhomë të ngrohtë dhe të shohim filmat e festave të fundvitit, teksa jashtë bie borë?  Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri të gjithëve!…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi