Fashion Fillimi

Përgatituni për shapkat e mbyllura, sepse do të jenë në modë përgjatë gjithë sezonit

26/04/2018

Shapkat e mbyllura ishin shumë në modë gjatë vitit 2017 dhe duket se do të vazhdojnë të jenë edhe për gjithë sezonin e vitit 2018. Stina e pranverës aprovoi se shapkat e mbyllura do të mbizotërojnë. Do të kënaqemi duke i veshur ato, jo vetëm sepse janë elegante dhe të bukura, por edhe sepse janë ndër stilet më të rehatshme. Shapkat e mbyllura po bëjnë namin dhe të gjitha po apasionohen pas tyre.

Konsideroni t’i bëni ato pjesë të përditshmërisë suaj dhe vishini me gjithçka, që nga pantallonat e shkurtra xhins e deri te kombinimi me një fustan të bukur për një takim në mbrëmje. Ato ju falin rehati dhe stil dhe mund t’i gjeni në forma, ngjyra e dizajne nga më të ndryshmet.

Hidhni një sy më poshtë për të parë se si mund t’i kombinoni sa më mirë shapkat e mbyllura:

 

 

 

 

Net-a-porter

 

 

Mango

 

 

Balenciaga

 

 

Chloe

 

 

Tibi

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: