all Fillimi Style

NAKD inspired outfits and my love for nudes

01/09/2016

Nuk është gjithmonë e thjeshtë të gjesh veshjen e përsosur për përditshmërinë në punë, për takime apo edhe për një shëtitje të thjeshtë. Këtë verë, të preferuarat e mia kanë qenë ngjyrat e  hapura, kryesisht ato “nude”, siç i quajmë ndryshe. Këto lloj ngjyrash janë shumë “in” dhe të freskëta, por sigurisht, xhinset, janë gjithashtu të pashmangshme në ditët kur duam të  vishemi më casual. Unë kam krijuar katër veshjet e mia të preferuara dhe të thjeshta për t’u realizuar, të cilat mund t’ju ndihmojnë edhe ju për të krijuar ide për veshjet.

Jam e lumtur që shumë prej ngjyrave më trend, i gjej në portalin më të ri dhe modern www.na-kd.comJ. Edhe ju mund të blini atje, madje me ulje 20%, nëse kur paguani, shtoni promo code Armina20.

Një bashkëpunim tepër i bukur për mua, janë edhe bizhuteritë e magjishme të KerenWolf, të cilat i adhuroj për veçantinë e tyre, sidomos varësen “choker” që mund të shihni edhe në fotot e mia këtu.

www.kerenwolf.com

Photo: Endrit Mertiri

Makeup: Suela Cangu

Accesories: Keren Wolf

Outfit: www.na-kd.com

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: