all Fillimi Style

Milan fashion weeks looks 2

21/03/2016

Look no. 4
Versace sexiness

Pamja e pjesëmarrjes në një sfilatë seksi, nuk mund të ishte ndryshe; seksi dhe
gjithashtu klasike, nga Versace. Përzgjodha këtë fustan të zi që është edhe i
parapëlqyeri im nga koleksioni SS16 Versace.

IMG_2772 __
IMG_2765 __
IMG_2775 __
IMG_2854 __
IMG_2872 __

Fustani: Versace
Sandale: Saint Laurent
Çanta: YSL
Pallto: Maxmara
Vëthët: Versace

Look no. 5

Për festën e organizuar nga Just Cavalli për prezantimin e koleksionit më të ri,
veshja ime sigurisht që do të ishte një fustan “rock” i Just Cavalli, i kombinuar
për një ambient aq të veçantë dhe që i përngjet shumë stilit tim ala punk-rock, i
viteve `70-`80. Fotot janë të realizuara në një Milano me shi, por prapë mund të
dalloni veshjen.

IMG_3185 __
IMG_3204 __
IMG_3240 __
IMG_3258 __
IMG_3244 __

Fustani: Just Cavalli Chic studio
Çanta: Saint Laurent

Photo:Kim Byungjun 

Ju mund të dëshironi

1 Comment

  • Reply Bajram Beqiri 23/03/2016 at 17:37

    Shumë shumë bukur pranoni komplimentet e mia me te sinqerta per bukurinë që posedoni dhe gjithë këtë set të fotografive me veshjet nga me te ndryshme.Jeni më e mira .Respekte Armina Mevlani

  • Leave a Reply

    Këtë e pëlqejnë %d blogues: