News

Hadid Domination

20/09/2017

Java e Modës në Londër plot surpriza. Përpos koleksioneve mahnistëse, nuk kishte ndodhur ndonjëherë që sfilata të bëhej një çështje familjare. Për herë të parë pamë që tre modelë me lidhje gjaku ndërmjet tyre të ecnin në të njëjtën pasarelë.  E kemi fjalën për Gigi, Bella dhe vëllain e tyre Anwar Hadid. Këta të tre i bëri bashkë koleksioni i Tommy Hilfiger Show. Gigi, e cila bashkëdizenjoi koleksionin (Tommy x Gigi), hapi shfaqjen me temën ‘Rock Circus’ ashtu siç pritej. Pasarela me temën e një koncerti rock me motive cirku përfundoi në një shfaqje të vërtetë.

Koleksioni i fundit i Tommy x Gigi ishte krejtësisht elegant, me shumë lëkurë dhe lule të errëta.

Veshja që prezantoi Gigi ishte një mrekulli. Pantallona të shkurtra, një bluzë të zezë, çorape mbi gju, shoqëruar me një pallto të gjatë.

Gigi Hadid is all about that rock ‘n’ roll.

gigi-hadid-1-1505886552

Gigi is breaking hearts!!!

gigi

 

Një nga veshjet me lule dhe më rrjetë të zezë, e prezantoi Bella, e cila mbylli në këtë mënyrë sfliatën e Tommy x Gigi.

Beautiful Bella

bella-hadid-2-1505886721

Gigi and Bella Hadid. The Model Sisters, two of a kind!

gettyimages-849641556-1505849728

 Anwar Hadid hitting the runway after his sisters at Tommy x Gigi Collection

anwar-hadid

Kjo mund të jetë hera e parë, por nuk do të jetë hera e fundit që të tre Hadids të shfaqen së bashku në një pasarelë. Yolanda padyshim ndihet krenare për fëmijët e saj.

 

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: