Fashion Fillimi

Fiksimi im me pardesytë e gjatë

15/04/2019

Pardesytë janë konsideruar gjithmonë si një veshje që nuk del kurrë nga moda. Ndonëse tani jetojmë në një kohë kur njerëzve u pëlqen të bëjnë eksperimente dhe të përqafojnë trende të reja, kjo veshje e pakohë vazhdon të mbizotërojë në çdo koleksion mode, edhe në pasarelat e kompanive më të famshme.

Personalisht, mendoj se pardesyja është zgjedhja e duhur për  stinët e vjeshtës dhe të pranverës. Unë kam disa pardesy të gjata dhe besoj se pardesyja i jep të gjithë veshjes një pamje të re, shik dhe me stil.

Edhe një veshje e zezë, shumë e thjeshtë, mund të bëhet klasike dhe me stil, nëse e kombinon me një pardesy me ngjyrë.

Kjo është arsyeja përse mendova të ndaja me ju mënyrën se si unë i kam kombinuar pardesytë në stinë të ndryshme.

Fotografuar nga Arbnor Allaraj

 

Ide të tjera kombinimi

 

 

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: