Browsing Tag

Fashion

Fashion Fillimi

Përgatituni për shapkat e mbyllura, sepse do të jenë në modë përgjatë gjithë sezonit

26/04/2018

Shapkat e mbyllura ishin shumë në modë gjatë vitit 2017 dhe duket se do të vazhdojnë të jenë edhe për gjithë sezonin e vitit 2018. Stina e pranverës aprovoi se shapkat e mbyllura do të mbizotërojnë. Do të kënaqemi duke i veshur ato, jo vetëm sepse janë elegante dhe të bukura, por edhe sepse janë ndër stilet më të rehatshme. Shapkat e mbyllura po bëjnë namin dhe të gjitha po apasionohen pas tyre. Konsideroni t’i bëni ato pjesë të përditshmërisë…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

Fashion Fillimi

Kate Moss, a Pretty Addict!

09/12/2017

Nëse kthejmë kokën pas dhe kujtojmë disa nga emrat më të mëdhenj të modës, ato që kanë lënë gjurmë në industrinë e saj, Kate Moss është pa dyshim një ndër më të spikaturat. Ajo u bë e njohur si imazhi i të brendshmeve Calvin Klein, shitjet e të cilave pësuan rritje të ndjeshme menjëherë pas daljes së imazhit të saj në to, dhe që atëherë, Moss vazhdon të mbizotërojë nëpër kopertina revistash dhe fushata publicitare në mbarë botën. Sot, pasi…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

Fashion Fillimi

Nuk dini se çfarë të vishni në një takim? Ne kemi përgjigjen e duhur për ju!

26/10/2017

A ka gjë më emocionuese sesa takimi i parë (ose i tretë, i dhjetë apo i pesëmbëdhjetë)? Pavarësisht nëse do të shkoni të shihni një film në kinema apo do të dilni për darkë, është shumë e rëndësishme që atë mbrëmje të dukeni e përsosur në sytë e të dashurit tuaj. Të gjithave na pëlqen të vishemi gjithmonë bukur, që të lëmë përshtypje të mira, ama kur kemi takim me një djalë, zgjedhja e veshjes së duhur kthehet në një…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi