all Fashion

BURGUNDY IS THE NEW BLACK

03/04/2015

Në çdo sezon, ka gjithmonë një ngjyrë që mbizotëron ndaj të tjerave dhe këtë dimër do të shohim një të kuqe shumë të errët, ose më mirë ngjyrën vishnje, e cila ka dominuar pasarelat. Është një ngjyrë mjaft shprehëse dhe të hap fantazinë për kombinime nga më të ndryshmet, duke nisur nga klasiket dhe deri te më gotiket. Shumë stilistë e kanë zgjedhur këtë ngjyrë në koleksionin e ri vjeshtë-dimër. Unë kam zgjedhur disa prej kombinimeve të mia më të preferuara në këto foto, nga stilistë si: Gucci, Diane von Furstenberg, Michael Kors, Marchesa në veshjet e saj për mbrëmje të frymëzuara nga vitet `40 dhe mjaft “Great Gatsby style” dhe Calvin Klein.

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: