all Fashion

BALMAIN

14/12/2015

Nuk mund të mos e veçoja Balmain me këtë koleksion magjik që ka sjellë. Një miksim fantastik ngjyrash ku kombinohet portokallia me lejlanë, bluja me jeshilen apo edhe me të verdhën. Ky koleksion që sërish na kujton festat e viteve `70, jam e sigurt që do t’i japë ngjyrë dimrit të errët dhe është një ndër të preferuarit e mi. Olivier Rousteing did it again!!!

Ju mund të dëshironi

No Comments

Leave a Reply

Këtë e pëlqejnë %d blogues: