Monthly Archives

Maj 2018

Beauty Tips Fillimi

Kremrat më të mirë hidratues me SPF për stinën e Verës

07/05/2018

Nëse ekziston një produkt që nuk duhet të mungojë kurrë në rutinën tuaj të bukurisë, ai është kremi me SPF. Më parë, kremi hidratues miksohej me kremin kundër diellit dhe për ta mbrojtur lëkurën, ne përdornim një kombinim të këtyre dy produkteve, por ndonjëherë kjo nuk mjaftonte. Tani, pothuajse çdo krem hidratues ka edhe mbrojtje me SPF, duke nisur nga SPF 15, por me afrimin e stinës së verës, ne duhet t’i kushtojmë më shumë vëmendje mbrojtjes nga rrezet e…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi