Monthly Archives

Nëntor 2016

all Fashion Fillimi

Once upon a dream…

14/11/2016

Të gjitha vajzat ëndërrojnë për ditën e dasmës, fustanin që do të veshin dhe ambientin përreth. Ne po jua thjeshtojmë punën duke ju risjellë disa nga fustanet e nusërisë më të bukura dhe më legjendare të princeshave apo personazheve publike. Kështu, ju mund t’i shijoni ato, të frymëzoheni prej tyre dhe pse jo, ato që do të martohen së shpejti, mund edhe të “vjedhin” disa ide. 1.  Grace Kelly me një fustan Helen Rose Ky fustan ndodhet në Philadelphia Museum…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

all Fillimi Style

Paris Fashion Week

02/11/2016

Pasi ndava me ju detaje nga java e modës në Milano, sigurisht që nuk mund të mungonte edhe java e modës në Paris, e cila është shumë e veçantë. Prej kësaj jave mode, shumë medie ndërkombëtare ndanë fotot e mia në faqet e tyre, si: Vogue, Elle apo Harper’s Bazar dhe kjo për mua është një ndër gjërat më të bukura, sepse tregon që edhe në kaosin e bukur të javës, disa prej veshjeve të mia, të cilat do t’i…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi