Monthly Archives

Maj 2016

all Fillimi Style

Paris Fashion Week (throwback)

13/05/2016

Duke qenë se java e modës në Paris ishte e postuar pjesërisht vetëm në Instagramin tim, vendosa të ndaj me ju disa foto prej asaj jave të mbushur me sfilata, punë dhe takime. Ishte java e parë për mua në Paris, gjatë së cilës mora pjesë në shumë evenimente dhe sfilata. Sigurisht, krahas kënaqësisë së të qenit në sfilata dhe për t’u përditësuar menjëherë me të rejat e fundit në fushën e modës, në ato data unë gjithashtu kam vizituar…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi