Monthly Archives

Prill 2016

all Fashion

My SS16 choices

22/04/2016

Duke qenë se tashmë ka ardhur pranvera dhe po afron vera, unë kam zgjedhur stilet dhe veshjet e mia të preferuara për këtë sezon, që sigurisht, jua këshilloj edhe ju. Kjo nuk do të thotë se që të jemi me stil duhet të kemi patjetër veshjet e pasarelave, por që pasarelat, copat, kombinimet dhe punimet e tyre, të jenë frymëzimi ynë për këtë sezon veror. Kur mendoj stinën e verës, mendoj për stilet më të preferuara hippie, nomad dhe të…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi

all Style

Movie Inspiration kind of look

09/04/2016

Në artikullin që do të postohet së shpejti do të gjeni të gjithë filmat që më frymëzojnë dhe ndikojnë më shumë tek unë në disa aspekte, si: stili im, mënyra e jetesës, imagjinata etj. Sot kam vendosur të ndaj me ju një stil që shihet shpesh edhe në revista si frymëzim për artikuj mode, por edhe tek unë ky stil ka ndikuar shumë në mënyrën sesi jam kombinuar në këtë shërbim fotografik. Bëhet fjalë për Faye Dunaway te “Bonnie and…

Lexo me shume

Ju mund të dëshironi